Adapter światłowodowy OM2 LC duplex

10,10 

In stock

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex) i podwójne (duplex), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice multimodowej.

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 168134 SKU: FOA-LC-MMD ALN_AOM_P Category:

Adaptery LC są wyspecyfikowanymi przez komitety normalizacyjne interfejsami światłowodowymi. Funkcjonują jako pojedyncze (simplex) i podwójne (duplex), w wykonaniach z ceramicznym lub metalowym elementem dopasowującym, a także jako adaptery wykorzystywane w technice multimodowej.

CECHY

  • adapter do interfejsu światłowodowego LC/LC
  • dostępny dla jednomodów APC i PC oraz wielomodów OM2, OM3 i OM4
  • w zalezności od wersji adapter dostępny w kolorze beżowym, turkusowym, niebieskim i zielonym

 

Producent: ALANTEC

 

Average Rating

4.00

01
( 1 Review )
5 Star
0%
4 Star
100%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Jarek W.

    Ok

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu