Patch cord MM OM2 LC-LC duplex 50/125 3.0m

47,57 

In stock

Patch cordy wielomodowe – multi mode (MM) – to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 – 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM2 (50/125 µm), kolor powłoki: pomarańczowy

Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 168322 SKU: FOC-LCLC-5MMD-3 ALN_AOM_P Category:

Patch cordy wielomodowe – multi mode (MM) – to odcinek kabla z dwóch stron zarobiony odpowiednimi złączami, służy do połączeń pomiędzy urządzeniami w punktach krosowych (LAN, WAN) oraz końcowych urządzeń abonenckich opartych na technologii światłowodowej.
W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy kable zakończone złączami ST, SC i LC w różnych konfiguracjach. Długości standardowe dostępne w ciągłej sprzedaży: 0,5 – 5 mb. Na życzenie istnieje możliwość wyprodukowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • patch cord wielomodowy OM2 (50/125 µm), kolor powłoki: pomarańczowy

 

Producent: ALANTEC

 

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Hipolit H.

    Super, polecam.. jestem bardzo zadowolona z zakupu.

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu