Pigtail MM OM4 1G 50/125 wtyk SC dł. 2 m „EASY STRIP”

17,83 

In stock

Pigtaile wielomodowe – multi mode (MM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • pigtail wielomodowy OM4 (50/125 µm), kolor powłoki: fioletowy
 
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 168755 SKU: FOI-SC-5MM-2-4 ALN_AOM_P Category:

Pigtaile wielomodowe – multi mode (MM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

W ciągłej ofercie, na magazynie posiadamy pigtaile zakończone złączami SC i LC. Długość standardowa 2 mb. Na życzenie istnieje możliwość zastosowania specjalnych długości i złącz FC, FC APC, SC APC.

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.651.1
  • pigtail wielomodowy OM4 (50/125 µm), kolor powłoki: fioletowy
 

 

Producent: ALANTEC

 

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Zenon A.

    Wszystko ok. Szybka przesyłka

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu