Pigtail SM 1J 9/125 (G.657.A1) wtyk SC/APC dł. 2 m „EASY STRIP” – najmniejszy dostępny promień gięcia

11,68 

In stock

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657.A1
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
 
Dodaj do listy życzeń
Dodaj do listy życzeń
MPN: 168775 SKU: FOI-SCA-9SM-2-G657A ALN_AOM_P Category:

Pigtaile jednomodowe – single mode (SM) – to krótki odcinek kabla z jednej strony zarobiony odpowiednim złączem, służy do zakańczania włókien trasowych kabli światłowodowych.

 

CECHY PRODUKTU

  • Niska tłumienność
  • Kable niskopalne LSOH
  • Ceramiczne ferule najwyższej jakości
  • Zgodność z RoHS
 

ZASTOSOWANIE

  • Sieci telekomunikacyjne
  • Sieci LAN, WAN
  • Instalacje CCTV
  • FTTx
 

WŁAŚCIWOŚCI FIZYCZNE

  • rodzaj włókna: G.657.A1
  • pigtail jednomodowy OS2 (9/125 µm), kolor powłoki: żółty
 

 

Producent: ALANTEC

 

Average Rating

5.00

01
( 1 Review )
5 Star
100%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%
Add a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

1 Review For This Product

  1. 01

    by Sylwan J.

    Wszystko perfect

See It Styled On Instagram

    No access token

Main Menu